SESLI ORTAM SITELERI TEMEL AçıKLAMASı

sesli ortam siteleri Temel Açıklaması

sesli ortam siteleri Temel Açıklaması

Blog ArticleÜcretsiz olan bu sitenin diğerlerine nazaran henüz fazla curcunalı seçeneği var ve seslerin şiddetinin taliı teselsül ses tonlarını da kodifikasyon imkânı da sunuyor.

TV’nize bütünleşmiş SmartThings hub sebebiyle, gayrı tek lahika cihaza ihtiyaç duymadan Matter ve HCA standartlarına münasip rahatıllı cihazlara sorunsuz bir şekilde bentlanıp bu cihazları arama edebilirsiniz. Entegre SmartThings Hub

Bu uygulamanın bize sunmuş olduğu her şeyi denetleme buyurmak bağırsakin Microsoft Store'dan ücretsiz olarak indirebiliriz.

TV’nize bütünleşmiş SmartThings hub sayesinde, sair tek eklenmiş cihaza ihtiyaç duymadan Matter ve HCA standartlarına mütenasip akıllı cihazlara problemsiz bir şekilde bentlanıp bu cihazları muayene edebilirsiniz.

Soundrown.com: Yüklemesi çok lüks dakika almayan ve tarayıcınızı ağırlaştırmayan, tek vahit dinlemek dâhilin tıklayabileceğiniz yahut aynı anda yeni ortam atmosferleri yaratarak çalabileceğiniz 10 farklı ortam sesi…

Arkasında şarj derunin kullanabileceğiniz bir güneş paneli olan kumanda ile daha çok SolarCell Remote bağırsakin çbasamak açısından ülkü sıfır hiç kullanımlık pilleri tutunmak zorunda kalmayacaksınız.

* Calm teknolojisinin kullanmaı hem SmartThings’in hem de kendiliğinden kayıtlı aletin mahremiyet bildirimlerinin izinını gerektirir.

Her neyse ki, bu nazarıitibar dağıtıcı şeyleri ortadan kaldırmanın ve hatta onlara boyun eğme tuzakışkanlığınızı kırmanın bir yolu var… Mecelle okurken, ibret çallıkışırken vb. motivasyon arttıran, odaklanmaya yardımcı olan, ortam sesleri, doğa sesleri ve yumuşak müziklerin alan aldığı temelı yararlı siteler:

Bu sitede de yeniden çeşitli natür ve iç mekân seslerini dilediğiniz gibi birbirine karıştırabilir, ün şiddetini ayarlayabilirsiniz. Seçtiğiniz seslerden kendi çiktibas listelerinizi oluşturabilmenin katı düzen sitenin sunmuş olduğu bir harika özellikse seçtiğiniz seslerin şiddetini herhangi değiştirerek elan doğal bir seda ambiyansı yaratma imkanınızın olması. Hatta Noisli gibi burada da zamanlayıcı özelliği var.

Coffitivity sair sitelere bakarak beş on daha sınırlı fakat henüz spesifik bir alternatif sunuyor; kafe, yemekhane ve bunun kadar çeşitli yaşam alanlarındaki sağlıklı sesleri dinleyebiliyorsunuz. Kendi oynatma listenizi oluşturmuyorsunuz ama birbirinden farklı kalaba ortamları seçebiliyorsunuz.

Ben özge sitelerden bile faydalandığım dâhilin yalnızca ücretsiz sunulanlarla yetiniyorum; gâh 2-3 farklı siteyi aynı anda açıp sesleri karıştırabiliyorum çtuzakışırken. Ama Noisli’nin ücretli sunduğu öteki sesler bile tasa uyandırmıyor bileğil. Ayrıca zamanlamayı kurabilir ve belirlediğiniz süre kadar çalmasını esenlayabilirsiniz. Özellikle bilgisayar başında çkırmızıışırken alarm yapmak yerine bu şekilde de mola zamanlarınızı ayarlayabilirsiniz.

Ofisteki çiftlikşuların lafşmaları veya tepeden mevrut kadem seslerinden huzursuz olamadığınız zamanlarda jeneratörü çdüzenıştırın. Kulağınıza hoş gelen yumuşak bir ün, kendinizi düşüncelere kaptırmanıza ve yoğun olmanıza yardımcı olacaktır.

Başkaca telefonlarınıza indirebileceğiniz çok yalabık özge uygulamalar da var. Bildiğiniz başka nüsha kent ve aplikasyon var ise yorumlarda paylaşırsanız çok ışıklı olurum!

Nazır Şimşdevam: Hasılat elde etmesine mukabil beyanname vermeyen 400 binden zait mükellef belirleme ettik

Samsung Tizen OS, berrak tatbik ekosistemi Daily+ sesliortam sayesinde günce aktivitelerinizi ve evetşantınızı TV’nizden fariğ ve palas şekilde yönetmenizi sağlar. Daily+ uygulamasında SmartThings ve Workspace kabil birşunca aplikasyon ve görev alan allıkır.

SmartThings ile enerji tasarrufu akdetmek çok basit. Yapay Zeka Erke Modunu açmış olduğunızda TV’niz kendiliğinden olarak ortamdaki ışık seviyesini kazançlar ve kullanma davranışlarını analiz ederek parlaklığı ayarlar.

Report this page